STILL BaseRunner & RackRunner haagisesüsteem

BaseRunner

STILL BaseRunner tagab säästliku tootmise. Vedruga lihtne haakesüsteem võimaldab kiiresti ja mugavalt koostada kuni viiest vagunist koosneva rongi, millega saab liigutada kuni 3000 kg kaupu korraga.

RackRunner

STILL RackRunner on riiulitega haagis, milledega saab väikeste konteineritesse paigutatud erinevaid kaupu transportida samaaegselt ja jaotada vastavalt vajadusele ka ositi. Rattal olev jalakaitse välistab jalapeale sõidu, rong on hästi juhitav ja suunastabiilne ning väikese pöörderaadiusega.

Tehniline info – BaseRunner & RackRunner (EN)

BaseRunner

STILL BaseRunner’id on töökindlad ja tugevad – valmistatud terasest ja pulbervärvitud. BaseRunner’id võimaldavad paindlikku kasutamist – neid saab hõlpsasti ühendada kuni viie haagisega rongiks, mis suudab transportida kuni 3000 kg kogukaaluga kaupa korraga. Kaks pöörduvat ratast ja kaks fikseeritud ratast tagavad hea juhitavuse ja väikese pöörderaadiuse. Rattad on kaetud mittemääriva kattega ja veeredes väga vaiksed.

  • Hea ja lihtne lahendus alustamaks transpordirongide kasutust
  • Nurgad kindlustavad kauba asetumise õigesse kohta
  • Vedrupõhimõttel haakeseade on lihtne ja mugav

RackRunner

Alumiiniumist või värvitud terasest RackRunner haagised sobivad erinevate kaupade transpordiks. Metallvõrgust kandepinnad on alati puhtad ja sobivad erinevate suurustega konteineritele. Ühe riiulipinna kandevõime on 200 kg. Igale riiulipinnale saab asetada erineva suurusega kaste või konteinereid – nii saab ühe transpordikäiguga viia kohale väga erineva suurusega kaupu.

Kaks ratast on pööravad, kaks fikseeritud. Ratastel on mittemääriv ja mürasummutav kate, mistõttu ei tekita nad veeredes müra. Neid saab hõlpsasti integreerida STILL LiftRunner transpordirongi süsteemi.

  • Lihtne käsitleda tänu vedruga haakeseadele
  • Piisavalt tugev – iga riiuli kandevõime 200  kg
  • Puhas – riiulid ei kogu prahti ja tolmu
  • Mugav laadida mõlemalt poolelt