MEIST

BALTEXIM tegevus

BALTEXIM – üks tuntumaid kaubandusettevõtteid Leedus, mis on esikohal lao- ja keevituslahenduste valdkonnas. Tegevust alustas ettevõte 1991.aastal ja on hõivanud turul koha kui usaldusväärne, komplekslahendusi pakkuv partner.
BALTEXIM filiaalid on avatud ka teistes Balti riikides – Lätis ning Eestis. Samuti ka Valgevenes ja Bulgaarias. Plaanis on edasine areng.
BALTEXIM esindused on Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Šiauliais, Panevežyses, Utenas ja Širvintais.
BALTEXIM väärtused, millest juhindume iga päev oma tegevuse arendamisel – kiirus, kvaliteet ja tähelepanu. Just tänu sellele hindavad meid kõrgelt kliendid, partnerid ja tarnijad.
BALTEXIM teenindus 24/7 – professionaalsete tehnikute meeskond hoolitseb, et teie laotehnika töötaks laitmatult. Oleme Leedus ainsad laaduriteenuste pakkujad, kes suudavad pakkuda kõige laiemat teenindusvõrku seitsmes linnas.  Meie partnerid teavad, et reageerime väljakutsele ülikiiresti, kuna oleme alati lähedal.
BALTEXIM tegevussuunad: laotegevuse lahendused, laadurite ja muu tehnika müük, rent, teenindus 24/7, laoriiulisüsteemid ja kaupluseriiulid, keevitusseadmed, materjalid ja tarvikud, metallitöötlemisseadmed, metallitoodete projekteerimine ja tootmine, põrandapesu- ja pühkimisseadmed.