Transpordirong

STILL LiftRunner

Efektiivne tootmise varustamine transpordirongi abil

STILL transpordirongid seavad efektiivsusele uued standardid. Looge oma tootmisüksuses usaldusväärne ja täpne koosteosade ja detailide tarnimine! Tänu patenteeritud vagunitele saate koostada just teie ettevõttele sobiva lahenduse. STILL’il on üle 70-aastane traktorite tootmise kogemus, mis kindlustab innovaatiliseima traktori.

Meie transpordirongide lahendused on sama mitmekesised kui meie klientide tootmised ja laod. Neid ühendab säästlikkus läbi väheneva siseliikluse ja suurenev ohutus. Koos töötame välja lahenduse, mis on just teie ettevõtte eripära arvestav ning seeläbi ka teie jaoks parim. Soovi korral saab saab kogu protsessi või protsessi üksikuid etappe automatiseerida.

Tutvustame transpordironge ja nende automatiseeritud lahendusi

Järgnevalt saate lugeda transpordirongide ja nende automatiseerimise kohta.

STILL’i eksperdid on ette valmistanud kogu asjakohase teabe: eelised, kasutusvaldkonnad, tutvustusprotsessid, funktsionaalsuse ja palju muud.

RUN WITH OUR SYSTEM

Transpordirongide tutvustus

Intralogistilisest vaatenurgast on tänane moto: “Parimate protsessidega ettevõte on edukas!”. LEAN logistiliste lahenduste keskmes on transpordirongid.

Transpordirongide juurutamine on keerukas ülesanne ja hõlmab alati muudatusi protsessides. ALati alustatakse analüüsist, et selgitada välja lähteolukord ja ülesanne.

AUTOMATICALLY SUCCESSFUL

Transpordirongide automatiseerimine

Neljas tööstusrevolutsioon, mida tuntakse valdkonnas “Industry 4.0” nimetuse all – tootmise digitaliseerimine ja automatiseerimine – saab alguse individuaalsetest automatiseerimislahendustest nagu näiteks DTS (Driverless Transport System) ehk juhivaba transpordisüsteem.

Iga transprodirongi automatiseerimine sõltub väga paljudest teguritest nagu põrand, vahekäikude laiused, liiklusolukord, haagiste valik, IT-lahendused. See hõlmab ka üksikute marsruutide algust ja lõppu, laadimisi ja mahalaadimisi ja laadimispuntide automatiseerimist.

See kõik vähendab inimlikke eksimusi, lühendab toote turule jõudmiseks kuluvat aega ja suurendab turvalisust.

STILL transpordirongide, nende haagiste ja laadmispunktide tüübid

Patenteeritud STILL LiftRunner süsteemi abil saate luua ettevõttele sobivaima lahenduse kaupade transpordiks territooriumil. Lahenduste leidmisel aitavad Teid STILL konsultandid juba esimesest etapist alates.

Konsultatsioon

Konsultatsioon

Transpordirong ei koosne ainult vedukist-traktorist, haagisraamidest ja kaubakanduritest. On veel palju kindlaid faktoreid, mis on vaja kindlaks teha selleks, et transpordirong toimiks laitmatult. Võta meiega ühendust!

Automatiseeritud transpordirongid

Automatiseeritud transpordirongid

Transpordirongi automaatlahendus katab kõik punktid materjali teekonnal tooraine või koosteosade laost valmistoodangu väljumiseni tootmisliinilt – pealelaadimised ja mahalaadimised ning seda mitmetes laadimispunktides teekonnal.

Individuaalsed lahendused

Individuaalsed lahendused

STILL LiftRunner süsteem on kergesti kohaldatav vastavalt teie vajadustele. Võtke meiega ühendust ja leiame koos parima lahenduse!