Tõstukite ja Laotehnika rent

Kulude vähendamine

Kui teie laadurite ekspluateerimine ei ole stabiilne, siis lubab laadurite renditeenuse kasutamine teil kulutusi tõhusalt optimeerida, eelarvet jälgida ja raha säästlikult jaotada.

Baltexim laadurite rent on kasulik, kui:

  • Teie äri on valdavalt hooajaline
  • Töötate samaaegselt mitmes kohas
  • Teenindate erineva mahuga tellimusi
  • Otsustasite mitte teha pikaajalisi investeeringuid (laadurite ostmiseks)

Kvaliteetne tehnika. Lai tootevalik

Balteximi rendipargis on mitmesuguste omadustega seadmeid, nii et saame pakkuda teie ettevõtte vajadustele vastavaid sise- ja välislahendusi. Rendime uut ja kasutatud tehnikat erinevateks perioodideks.  Kõiki seadmeid hooldatakse ja ajakohastatakse pidevalt vastavalt kõrgeimatele standarditele.

Kvalifitseeritud spetsialistid

Balteximi spetsialistid arvestavad teie vajadusi ja pakuvad parimaid lahendusi teie äriprotsesside tõhusaks optimeerimiseks. Klientide soovil korraldame töötajatele koolitusi, mis aitavad neil õppida laoseadmeid kasutama kiiresti ja ohutult. Konsulteerime ja jagame oma kogemusi.

Laaduriteenindus on arvestatud hinna sisse

Meie spetsialistid hoolitsevad renditud laadurite eest kogu rendiperioodi vältel. See teenus tagab, et isegi kui renditud tehnika rikki läheb, tulevad Balteximi tehnikud kiiresti teie juurde, teostavad remonditööd või pakuvad asendusseadmeid. Rohkem teavet Balteximi teeninduse kohta saate klõpsates allpool oleval viitel.

STILL_Hauptbuehne_Fahrzeuge_Miete_3840x1400