Liitiumioontehnoloogia

Liitiumioonaku - säästlik ja turvaline valik

Li-Ionen_herostage
STILL on alati olnud innovatsiooniliider ja STILLI liitiumioontehnoloogia vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele
  • Väiksemad ekspluatatsioonikulud
  • Kõrgem ohutustase
  • Tööks mitmes vahetuses
  • Suure võimsusega
  • Kiire ja lihtsasti laetav

Suurim klientide rahulolu

STILL’i lubadus „Best Technology Fit Promise“ tagab optimaalseima mahutavusega aku valiku vastavalt tõstuki töö iseloomule ja tingimustele. Kui kõigile soovitustele ja nõuannetele vaatamata liitiumaku teid siiski ei rahulda, asendame selle pliiakuga.
IMG_BTF-Versprechen
IMG_EPP

Aku kõrgeim kvaliteet

STILL’i liitiumioonakudega saate ka energiatõhususe garantii. STILL’i liitiumioonakudel on parim jõudlus ja pikk kasutusiga – lubame kõrgeimat akukvaliteeti kuni 8 aastaks.

Liitiumioonakuga tõstukid STILL’i valikust

Pakume võimalust olemasolev tõstukipark välja vahetada!

Kõik 48- ja 80-voldised tõstukid on saadaval ka liitiumioonakuga –  nende tõstukite pliiaku saab hõlpsasti asendada liitiumioonakuga.
IMG_Flotte_on-white
Battery_Management_System

BMS – Battery Management System ehk aku juhimissüsteem

BMS monitoorib erinevaid näitajaid nii akus kui laadijas nii seadme kasutamise kui laadimise ajal. Laadimise ajal jälgib BMS laadimipinge muutumist ja muutumise kiirust ning ühtlustab üksikelementide laadimispingeid, nii hoiab BMS ära mõne üksiku elemendi ülelaadimisest tekkiva ülekuumenemise katkestades ohu tekkimisel laadimisahela. Ülekuumenemist monitoorivad BMS’i temperatuuriandurid.

Seetõttu on väga oluline kasutada ainult seadmega kaasas olevat laadijat, sest kui infovahetus aku ja laadija vahel ei toimi, võib tekkida ülelaadimise poolt põhjustatud ülekuumenemisel plahvatusoht.

Liitiumioonaku eelised

Pole vaja vahetada
Võimalikud ka lühikesed laadimistsüklid
Suurem efektiivsus, väiksem energiakulu samale töömahule
Hooldusvaba
Ei vaja laadimiseks eraldi ruumi
Pikk kasutamisaeg

Tuleme kohale

Kui arvate, et liitiumioonakude kasutamine tõstukites võiks teile kasulik olla, siis võtke meiega ühendust! Tuleme kohale, hindame vajadused ning pakume parima lahenduse teie tõstukipargi optimeerimiseks. Teame, kuidas õige tõstetehnikalahenduse valik aitab teie äritegevust muuta ökonoomsemaks, tõhusamaks ja paindlikumaks.