Laooperatsioonide ja tehnika jälgimise süsteem

FleetManager 4.x

Fleet-Manager_Lager_scale0007_7ebb11cc9f
STILLI tööriist FleetManager 4.x on uudne veebirakendus, mis ei vaja installimist, on kättesaadav kõikjal maailmas, kus levib internet, ning korraldab tõhusalt laotehnikapargi haldamist. Kasutades GPRS-i või Bluetoothi, esitab programm teile kiiresti ja hõlpsalt kogu vajaliku teabe alates juurdepääsust tehnilistele lahendustele ja avariide fikseerimisele kuni aruannete koostamiseni. Lisaks võimaldavad programmi funktsioonid teatud saajate grupil aruandeid automaatselt alla laadida. Oluline on ka funktsioon OptiTruck, mis võimaldab määrata teatud tehnika konkreetsele töötajale ja teostada tootmises fikseeritud ülesandeid, optimeerides sellega laotehnika kasutamise efektiivsust.

Individuaalne ligipääs tehnikale:

 • Igale juhile määratud individuaalne ligipääs tehnikale
 • Tehnika kasutamise võimaluste valimine igale konkreetsele operaatorile, näiteks liikumise kiiruse ja kahvlite tõstmise kiiruse piirang.
 • Tehnika seisundi kontrollimine enne funktsiooni kasutamist
 • Kiire automatiseerimine ja juhi kiire väljumine süsteemist
 • Masina automaatne väljalülitamine pärast etteantud ajavahemikku
EK-X 10_Fleet-Manager_2016-2_scale0007_3a27809ffc
Fleet-Manager_Screen 1_scale0006_2f146b87d8

Statistilised aruanded:

 • Erinevad aruandevõimalused, mis aitavad analüüsida iga tehnikaühiku kasutamise andmeid
 • Võimalus igal ajal vaadata tehnika kasutamise lühiraportit
 • Laoseadmete töö efektiivne optimeerimine tänu aruannetele
 • Mugav programmiliides
 • Miniaruanne esilehel
 • Ülesande täitmiseks sobiva laaduri automaatne valik

Kokkupõrgete ja õnnetusjuhtumite ennetamine:

 • Andurite abil fikseeritakse tehnika iga kokkupõrge
 • Kui tõstuk on töö lõpetanud, registreerib süsteem automaatselt aja, operaatori nime ja masina numbri ning saadab andmed valitud saajale
 • Tegevused avarii ajal: liikumise aeglustumine, vilkuri või helisignaali sisselülitamine
 • Põhjalikus aruandes on esitatud kõik vajalikud detailid, mille analüüs aitab vältida korduvaid õnnetusjuhtumeid
 • Aruannete automaatedastamine kindlaks määratud saajate grupile.
Fleet-Manager_Zugangskontrolle_Kartenleser_Chip_scale0006_6e16f70059
Fleet-Manager_Zugangskontrolle_Kartenhalter_Karte_scale0007_d9472916d7

Autoriseeritud ligipääs

Süsteem FleetManager 4.x näeb ette mitu võimalust, kuidas operaator saab ligipääsu masinale: kiip, FleetManageri kaart, sisemine luba või PIN-kood. Täiendava ohutuse tagab süsteemist väljumise funktsioon (Auto-Logoff), mis lülitab masina välja määratud aja möödudes.
Üks FleetManager kaart võib anda ligipääsu ühele või mitmele masinale. Kui soovite sisse logida, peate asetama kaardi kaardilugeja vastu, mis säästab operaatori aega. Autoriseerimiseks saate kasutada ka muid kaarte, näiteks ettevõttes kasutatavaid sissepääsukaarte.
Veel üks automatiseerimismeetod on viiekohaline või kaheksakohaline PIN kood lisaks juurutatud paneelis.

OptiTruck funktsioon

Tegemist on FleetManager 4.x efektiivse elemendiga, mis optimeerib tehnika kasutamist ja kontrollib masinate jaotust operaatorite vahel. Online’i režiimis jaotab juht masinad operaatorite vahel teatud ülesannete täitmiseks. Masinat, mis on määratud konkreetsele operaatorile, ei saa aktiveerida teine juht. Selline meetod tagab kasutusvalmis tehnika statistika ja iga masina kasutusaja. Need andmed võimaldavad optimeerida tehnika kasutamise kulusid.
Optitruck_2015-5_deutsch_scale0008_d014f46502
Fleet-Manager_Zugangskontrolle_Karte_Chip_PIN_scale0008_0a411b72d9
OptiTruck funktsiooni aparaadielemendiks on keskjaama terminal koos sensorekraani ja kaardilugejaga. Operaator paneb kaardi lugeja vastu ja näeb kiirete ülesannete nimekirja valikuliselt täitmiseks. Kui töötaja on ülesande kohta otsuse teinud, valib süsteem masina automaatselt, võttes arvesse tehnika sobivust ülesande täitmiseks, kasutamise töötunde ja seisukorda. Lisaks saab masina rikke korral terminali kaudu saata taotluse teenindusse või remonditöökotta. Kuni remonditööde lõpu kinnituse saamiseni masinat kasutada ei tohi. FleetManager 4.x aruannete funktsioon võimaldab jälgida ja analüüsida laotehnika kasutamise statistikat online’i režiimil ja optimeerida ülesannete teostamist.
Kui arvate, et sellest süsteemist oleks teile kasu, võtke meiega ühendust ja BALTEXIMI spetsialistid tulevad teie juurde. Pärast vajaduste hindamist pakume parimaid lahendusi teie lao optimeerimiseks, olenemata ruumide suurusest või seisukorrast. Teame, kuidas muuta teie äritegevus ökonoomsemaks, tõhusamaks ja paindlikumaks. Kui soovite lisainfot, võtke meiega ühendust.

Võtke meiega ühendust