i GO innovatsioon

i GO omadused

iGo_Fernbedienung_Arm_scale0008_241d48db6c

Kui on iGo, ei ole operaatorit vaja

Spetsialistid teavad hästi, et tootlikkuse suurendamiseks ja lao tegevuskulude vähendamiseks on lao logistikaprotsessid vaja automatiseerida.
Üks võimalus selleks on kompleksautoriseerimine. Kuid see võimalus ei sobi kõigile. Raskusi tekitab nii kõrge hind, arenduse keerukus kui ka selliste süsteemide kooskõlastamise ja kohandamise vajadus. Samuti on nüüdseks selge, et pidevalt muutuvad logistikanõuded nõuavad paindlikumaid ja operatiivsemaid lahendusi.

iGo – lihtsus ja paindlikkus

Efektiivseks alternatiiviks võivad selles olukorras saada erinevate laooperatsioonide automatiseerimise intellektuaalsed lahendused, mille üldnimetus on iGo. Nende toodete tarnija on Saksamaa ettevõte STILL GmbH. Selle süsteemi erisus on juurutamise lihtsus ja paindlikkus. Automatiseerida saab nii olemasolevat kui ka projekteeritavat ladu. Automatiseerimise aluseks on laadurid, lükandmastiga tõstukid ja lisavarustusega tellimuste komplekteerimise laadurid, mida saab juhtida nii automaatselt kui ka käsitsi. Lisaeelis on see, et automatiseerimise projekte saab rakendada olemasolevaid ladustamisoperatsioone katkestamata.
iGo-neo_Einsatz-28_scale0008_155c41c2a0

Üks uuemaid on iGoEasy süsteem

Tegemist on kiire ja ökonoomse viisiga automatiseerida kaupade horisontaalset tõstmist ning peale- ja mahalaadimisoperatsioone EGV-S tüüpi lükandmastiga tõstukiga. Kasutaja saab iseseisvalt korraldada palettide ümbertõstmist näiteks tootmisest lattu lükandmastiga tõstukiga, mida ei pea juhtima operaator. Marsruudi programmeerimiseks kasutatakse iPadi, mis on varustatud iGoEasy lisamooduliga. Lükandmastiga tõstuki asendi seadistamiseks kasutatakse spetsiaalseid lattu paigaldatud reflektoreid. Kui reflektorid on oma kohale pandud, juhitakse lükandmastiga tõstuk kõigepealt käsitsi õiget marsruuti pidi õigesse kohta. Marsruut registreeritakse ja edastatakse WiFi kaudu iPadi. Seal marsruut optimeeritakse, visualiseeritakse ja registreeritakse vahejaamas. Sel moel salvestatud transportimise ülesanded edastatakse hiljem WiFi kaudu lükandmastiga tõstukile, nii et vajutades nuppu iPadil, tehakse need ära juba automaatselt. Tänu lihtsale ja intuitiivsele liidesele saab transportimisülesande luua iseseisvalt. Saab programmeerida kiiruse piiri teatud lõikudel ja erinevaid ülesandeid vahepeatustes. Kui lükandmastiga tõstuk liigub automaatrežiimis, saab aktiveerida operaatorikabiini simulatsioonifunktsiooni – ekraanil kuvatakse pilt, mida juht näeks liikumise ajal, kui ta juhiks lükandmastiga tõstukit ise. Tõstuki asukoht igal hetkel kuvatakse virtuaalses laoplaanis. Saadaval on ka sellised andmed nagu kiirus, aku laetuse tase ja käsil olevad transpordiülesanded. Kõige sagedamini kasutatavaid marsruute saab salvestada kiirjuurdepääsu menüüsse. Seda uuenduslikku süsteemi saab juhtida WiFi võrgu kaudu kõikjalt laost.

iGo – lihtsus ja paindlikkus

Efektiivseks alternatiiviks võivad selles olukorras saada erinevate laooperatsioonide automatiseerimise intellektuaalsed lahendused, mille üldnimetus on iGo. Nende toodete tarnija on Saksamaa ettevõte STILL GmbH. Selle süsteemi erisus on juurutamise lihtsus ja paindlikkus. Automatiseerida saab nii olemasolevat kui ka projekteeritavat ladu. Automatiseerimise aluseks on laadurid, lükandmastiga tõstukid ja lisavarustusega tellimuste komplekteerimise laadurid, mida saab juhtida nii automaatselt kui ka käsitsi. Lisaeelis on see, et automatiseerimise projekte saab rakendada olemasolevaid ladustamisoperatsioone katkestamata.
Heuchemer_MX-X_iGoEasy_PalletShuttle (10)_scale0008_581ce1304a
STILL_iGo_iGo-systems_4K

Muud iGo lahendused

Automatiseeritud CX-20-tüüpi tellimuste komplekteerimise laadurid võivad aidata automatiseerida sisemisi laoprotsesse, kasutades ettevõtte STILL seadmeid, nagu FM-X-tüüpi lükandmastiga tõstukeid või kitsaste vahekäikude EK-X ja MX-X tüüpi lükandmastiga tõstukeid. Pea kõik vertikaalse ja horisontaalse tõstmise operatsioonid saab korraldada vastavalt etteantud programmile operaatori osaluseta. Navigeerimine toimub erinevate tehnoloogiate, näiteks laser- või magnetnavigatsioonipunktide abil. Sisse ehitatud spetsiaalsed isikute turvaskannerid tagavad kõrgeima turvalisuse taseme mis tahes suunas. Teised andurid tagavad palettide täpse tuvastamise. Kõik see saab töötada koos lao haldamise süsteemiga. Ettevõttel STILL on juba näiteid selliste süsteemide juurutamise kohta paljudes tööstusharudes alates toidu- ja logistikateenuste pakkujatest kuni meditsiiniseadmete ja autotööstuseni.
Kui arvate, et teil oleks iGO-st kasu, võtke meiega ühendust ja BALTEXIMI spetsialistid tulevad teie juurde. Pärast vajaduste hindamist pakume parimaid lahendusi teie lao optimeerimiseks, olenemata ruumide suurusest või seisukorrast. Teame, kuidas muuta teie äritegevus ökonoomsemaks, tõhusamaks ja paindlikumaks. Kui soovite lisainfot, võtke meiega ühendust.

Võtke meiega ühendust