Elektrilised alusesiirdajad

STILLI elektrilisi palettide kärusid saab suurepäraselt kasutada kaubanduses, laos või tootmises. STILL EXU elektriliste kärude seeria on produktiivne, usaldusväärne tehnika suurtele ladudele. Elektrilistes palettide kärudes võib olla sisseseatud juhi platvorm ja küljekaitse. See elektriliste kärude konstruktsioon võimaldab tõsta efektiivsust ja turvalisust, eriti siis, kui palette tuleb vedada pikki vahemaid. Võrreldes manuaalse hüdraulilise käruga, on elektriliste kärude võimsus palju suurem, kuna kaupade tõstmine toimub hüdroelektriajami jõul, liikumine aga veomootori abil. Elektrilise käru liikumiskiirus on 5–6 km/h. Tehnika ergonoomika hoolitseb mugavuse, turvalisuse ja produktiivsuse eest.

Kuidas valida elektrilist käru

Enne käru ostmist tuleks pöörata tähelepanu mitmele omadusele:

  • Operaatori koht (küljekaitse, kokkuklapitav platvorm)
  • Tõstejõud
  • Tõstekõrgus
  • Aku tüüp (geel, hape, liitiumioon)

 

STILL-käru ostmine on õige otsus, kui peate tõstma kaubaaluseid: kärud on optimaalsed lühikeste vahemaade jaoks, operaatori kokkupandava platvormiga kärud sobivad keskmise pikkusega vahemaade jaoks ja platvormi / juhiistmega kärud pikkade vahemaade jaoks. Lai valik STILLI elektrilisi kärusid, mille kandevõime on 1600 –2400 kg, võimalik on valida teie vajadustele kõige paremini vastav ja ökonoomseim lahendus.

Soovite olla konkurentidest ees? Alustage kohe! Helistage või jätke päring veebilehele ja meie spetsialistid vastavad kõigile teie küsimustele.